Hangi koşullarda iade edebilirim?

 

Ürün eksik kusurlu veya belirtilen nitelikleri taşımadığında koşulsuz iade edebilirsiniz. 

Yalnız unutulmaması gereken bir husus şudur ki; siparişinizin kargo teslimi sırasında gözle görülür bir hasar mevcut ise, kargo görevlisiyle birlikte hasar tespit tutanağı oluşturmanız ve görüntülü bir kayıt (resim veya video) almanız gerekir. Bu sayede taşıma şirketinden kaynaklı hasar tazminatını belgelendirmiş ve kesinleştirmiş oluruz.

 

Nasıl iade ederim?

 

SİPARİŞLERİM sayfanızda, iade etmek istediğiniz siparişin ya da ürünün yanındaki İADE seçeneğine tıklayarak, iade talebinizi ve iade nedeninizi iletmelisiniz. Veya %100 müşteri memnuniyeti prensibimiz doğrultusunda, iletişim kanallarımızı kullanarak iade sürecinizi yönetebilirsiniz.

 

İade edeceğim ürünü nasıl teslim edebilirim?

 

İade edilecek ürünü orjinal ambalajında (gönderinin size geldiği şekliyle) herhangi bir Aras kargo şubesine giderek www.toptantedarikmerkezi.com sitesine, anlaşmalı kargo tarifesiyle göndereceğinizi belirtip kargo görevlisine karşı ödemeli olarak teslim ediniz.

Not: İade edeceğiniz ürünün kargo masraflarını Dürüstlük ve Hakkaniyet ilkemiz gereği www.toptantedarikmerkezi.com ödeyecektir.

 

İademi nasıl takip edebilirim?

 

İade başvurunuzla ilgili detaylı bilgiye HESABIM > İADE TALEPLERİM sayfasından ulaşabilirsiniz. Veya %100 Müşteri memnuniyeti prensibimiz doğrultusunda, iletişim kanallarımızı kullanarak bilgi alabilirsiniz.

 

Param hesabıma ne zaman geçer?

 

Geri ödemeniz, ödeme yaptığınız bankaya, gönderinizin bize ulaşmasıyla birlikte iade talebiniz onaylandığında yapılır.

 

Kredi / Banka kartı


Para iadesinin kartınıza veya hesabınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir. Bu süre kredi kartları için en geç 7, banka kartları için ise 15 iş günüdür.

 

Taksitli alışverişler

 

www.toptantedarikmerkezi.com Sipariş tutarının tamamını, ödeme yaptığınız bankaya tek seferde öder. Bankaların, taksitli alışveriş iade prosedürleri farklılık gösterebilmektedir.

 

 

 

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı