Siparişim ne zaman kargoya teslim edilir?

 

Siparişiniz pazar günü hariç aynı gün kargoya teslim edilir. Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizi bu durum hakkında bilgilendirir. 

 

Siparişim Elime Ne Zaman Ulaşır?

 

Türkiye'nin bütün illeri için, siparişin kargoya teslim edilmesiyle birlikte 2-3 iş günü içerisinde teslimi yapılır. 

Yalnız kargo firmasının şubesinin bulunmadığı köy, kasaba, yerleşim yeri ve mecralara haftanın belirli günleri teslimat yapıldığından, teslimat süresi değişebilir. Bu bölgere mobil alan denilmekle birlikte, en geç 7 gün içerisinde teslimat yapılır.

 

Siparişimin durumu hakkında nasıl bilgi alabilirim?

 

Siparişiniz hazırlanmaya başladığında ve kargo şubesine teslim edildiğinde ayrı ayrı elektronik posta (e-mail) yoluyla bilgilendirileceksiniz.

Gönderiniz, teslim edildiği kargo şubesinden çıktığında ve vardığı şubeden dağıtıma çıktığında ayrı ayrı sms yoluyla bilgilendirileceksiniz.

Ayrıca Türkiye içi gönderilerinizin durumunu buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 

Teslimat sırasında nelere dikkat edilmeli?

 

Siparişinizin kargo teslimi sırasında gözle görülür bir hasar (ıslak-yırtılmış-patlak vb) mevcut ise, kargo görevlisiyle birlikte hasar tespit tutanağı oluşturmanız ve görüntülü bir kayıt (resim veya video) almanız gerekir. Bu sayede taşıma şirketinden kaynaklı hasar tazminatını belgelendirmiş ve kesinleştirmiş oluruz.

 

Kargo ücretleri nasıl hesaplanıyor?

 

Sipariş içeriğinizin toplam ağırlığı baz alınarak hesaplanmaktadır. Türkiye'nin bütün illeri için kargo gönderim bedellerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı