Gizlilik ve Kullanım Şartları

 

Sevgili ziyaretçimiz, lütfen www.toptantedarikmerkezi.com web sitemizi ziyaret etmeden önce işbu Gizlilik Ve Kullanım Şartları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara bağlıdır.

 

www.toptantedarikmerkezi.com web sitesi Aksanbirlik Gıda Tarım Ürünleri Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından yönetilmekte olup, bundan sonra SİTE olarak anılacaktır.

 

İşbu SİTE'ye ilişkin Gizlilik Ve Kullanım Şartları, yayınlanmakla yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak SİTE'ye aittir ve SİTE üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

 

Aksanbirlik Gıda Tarım Ürünleri Dış Ticaret Limited Şirketi olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, SİTE'de yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

 

Kullanıcıların tamamı, SİTE'yi yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. SİTE dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı SİTE'nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.


 
Bilgilerin Kullanımı

 

SİTE, kullanıcıların kişisel bilgilerini (isim-soyisim, telefon, adres, e-posta adresleri vb.) doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. SİTE'yi kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

 

Gizlilik Tedbirlerimiz


 
Bu SİTE kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir.

 

SİTE'den yaptığınız alışverişleriniz, internetten güvenli alışveriş yapılmasını sağlayan, müşteri, banka ve web sitesi arasında bilgi akışını, özel şifreler ile koruma altına alan, 3D SECURE (3 Boyutlu Güvenlik Sistemi) ödeme sistemiyle gerçekleşmektedir.

 

3D Secure ödeme sisteminin çalışma yöntemi, kart sahibinin yapılan harcamanın kendisi tarafından onaylanmasına dayanır. İnternetten yapılan satın alımın onaylanabilmesi için platform, kart sahibini çalıştığı bankanın güvenli ortamına yönlendirir. Bu yönlendirmede SMS ile gönderilen 3D Secure kodu ilgili alana girilir ve yapılan harcama kart sahibi tarafından onaylanır.


 
Üyelik Politikası

 

SİTE müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Dilediğiniz taktirde bültenlerimizde bulunan "Üyelikten Ayrıl" butonu ile gönderimlerimizi almaktan vazgeçebilirsiniz.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı